Skip to content Skip to footer

Zgłoszenie sponsora

DOŁĄCZ DO NAS!

Dołącz do nas i zostań członkiem naszej drużyny olimpijskiej. Możesz to zrobić na trzy sposoby. Jako zawodnik, zakwalifikować się do Reprezentacji Polski i walczyć z najlepszymi o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie. Jeżeli reprezentujesz klub (stowarzyszenie, fundacja lub inna osoba prawna), który ma na celu prowadzenie działalności w naszych olimpijskich sportach. Możesz być również częścią naszej drużny wspierając nas materialnie. Poczuj szybkość i adrenalinę razem z naszą biało- czerwoną reprezentacją. Nasz Team będzie rósł w siłę również dzięki Tobie. Zapraszamy!

Sponsor

Jesteś pasjonatem sportowym i chcesz wspomóc innych? Dołącz do naszej drużyny i budujmy wspólnie sukces naszych sportów olimpijskich. Wspomóż Polską Reprezentację w drodze o medale olimpijskie. Gwarantujemy emocje i dobrą zabawę. Zgłoś się i dołącz do naszego sportowego klubu biznesu.

Korzyści:

● Odliczenie od podatku

Przekazaną do nas darowiznę możesz odliczyć od podatku. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą to wystawimy Ci również fakturę.

● Klub Biznesu Zimowej F1

Dołącz do naszego Klubu Biznesu Zimowej Formuły 1. Dostaniesz zaproszenie na nasze spotkania w gronie takich pasjonatów sportu.

● Walne Zgromadzenie

Otrzymasz zaproszenie na coroczne Walne Zgromadzenie naszego Związku. Gdzie możesz wysłuchać sprawozdania z minionego sezonu i poznać nasze plany na przyszłość. Możesz zgłaszać wnioski i współuczestniczyć w rozwoju naszych sportów olimpijskich

X